Барселона разби Севиля, изравни се с мадридчани | sportcafe.bg

Барселона разби Севиля, изравни се с мадридчани

10.02.2014, 08:09 (обновена 10.02.2014, 08:13)
меси и педро при 4-1 като гост на севиля февруари 2014, меси бележи два

Меси вкара два в проливния дъжд.

Лионел Меси отбеляза два, а Барселона се наложи с 4:1 като гост на Севиля и се изравни по точки с мадридските Реал и Атлетико.

И трите отбора имат по 57, но каталунците са лидери по голова разлика. Дербито на "Рамон Санчес Писхуан" се игра при проливен дъжд.

Алберто Морено откри резултата в полза на домакините в 15-та минута, след като ударът му бе отклонен и от Марк Бартра.

В 33-та минута Алексис Санчес изравни с глава, но останаха съмнения за засада.

Малко преди почивката Меси взе нещата в свои ръце и с прецизен удар вкара втория гол за гостите.

10 минути след почивката отново Меси с виртуозен удар направи 3:1 за Барса, а всичко приключи в 87-та минута, с ново красиво попадение, този път на Фабрегас.

Oще: атлетико мадрид  барселона  лионел меси  примера дивисион  реал мадрид  севиля