"Благодаря ти, приятелю, за превъзходната работа. Ти си най-добрият", написа Тевес в Twitter.
Аржентинецът се слави като горещ почитател на мастилото по тялото.
Карлос Тевес се появи срещу Фиорентина през второто полувреме.

Ангели и библейски мотиви покриха гърба на Карлос Тевес, който не остави празен квадратен сантиметър на него и засипа с похвали татуировчика си.

Аржентинецът се слави като горещ почитател на мастилото по тялото, но с мащабната рисунка на гърба изненада и най-близките си.

Тевес получи почивка в последния мач срещу Фиорентина, в който Старата госпожа стигна само до 0:0 във Флоренция, а той се появи като резерва през второто полувреме.

Рома обаче не успя да съкрати аванса на Юве, след като от своя страна направи 2:2 със Сасуоло на "Олимпико".

В сряда Ювентус приема Атлетико Мадрид в мач от последния групов кръг на Шампионската лига и се нуждае от победа с два гола, за да си осигури първото място.