Англия удари Перу за самочувствие

31.05.2014, 08:21 (обновена 31.05.2014, 08:49)
стъридж бележи на пару преди световното - 3-0 на Уембли

Стъридж отбеляза великолепен гол през първото полувреме

Англия победи Перу с 3:0 на "Уембли" в контрола, която бе част от подготовката на тима за световното първенство.

Даниел Стъридж през първото полувреме откри резултата, а Гари Кейхил и Фил Ягиелка се разписаха след почивката.

В 33-та минута Стъридж получи топката от тъч, освободи си място и с прекрасен удар в далечния ъгъл даде аванс на "трите лъва".

В 65-та Лейтън Бейнс центрира от корнер и Гари Кейхил бе точен с глава. Пет минути по-късно отново след корнер вратарят на Перу улови топката, но след това я изпусна в краката на Ягиелка, който нямаше как да сгреши за 3:0.

Англия ще изиграе още две контроли с Еквадор и Ходурас в САЩ преди първия си мач на световното срещу Италия.

Oще: англия  даниел стъридж  мондиал  световно първенство