Бербатов порита при победата над Реймс

Раниери пуска българина като резерва

Димитър Бербатов влезе като резерва и игра десетина минути при измъчената домакинска победа на Монако с 3:2 над Реймс. Мачът беше от 26-ия кръг на Лига 1.

"Монегаските" стигнаха до успеха в 5-та минута на добавеното време, секунди преди последния съдийски сигнал, с гол на Лайвин Курзава.

Преди това те на два пъти повеждаха с попадения на Валер Жермен в 8-та и Жереми Тулалан в 64-та минута, но и двата пъти гостите успяваха да изравнят с точни удари на Принс Онианг в 53-та и 71-та минута.

С този успех Монако събра актив от 56 точки и запазва второто си място в класирането. Реймс пък е 7-ми с 39 точки в актива си.