Балотели след гола си за Ливърпул: Най-накрая!

29.10.2014, 10:09 (обновена 29.10.2014, 10:44)

1 от 4 снимки Назад Напред

Балотели

Снимка: © Getty

Нападателят на Ливърпул отбеляза второто си попадение за мърсисайдци в срещата със Суонси.

Отборът на Ливърпул се класира напред в турнира за Купата на лигата, след като победи Суонси с 2:1. Срещата ще се запомни преди всичко с попадението на Марио Балотели.

Голът на бившия стрелец на Манчестър Сити е негов втори с екипа на мърсисайдци в 12 срещи за клуба. Дебютният му гол бе срещу Лудогорец при гостуването на тима в мач от груповата фаза на Шампионската лига.

Италианският нападател взе участие в последните 16 минути на срещата, като вкара в 86-та минута за 1:1. В последните секунди на продължението Деян Ловрен отбеляза с глава и донесе успеха на червените.

Освен Ливърпул, още един от английските грандове си проправи път към последните осем в надпреварата, не без трудности. Отборът на Челси продължи напред след като отстрани четвъртодивизионния Шроусбъри с 2:1 след автогол на защитника на нискоразредния тим Градисън.

В друга среща от надпреварата тимът на българския национал Николай Бодуров Фулъм допусна разгромна загуба като домакин по доста сензационен начин. Лондончани отпаднаха след загуба с 2:5 от Дарби Каунти, изпускайки аванс от два гола в края на първата част. През второто полувреме гостите вкараха пет попадения. Бодуров не взе участие в срещата.

Oще: англия  балотели  бодуров  купа на лигата  ливърпул  фулъм  челси