Да, ножицата на Роналдо беше извънземна, но какво ще кажете, ако вратар я направи?!? (видео)

Оскарин Масулуке бе номиниран за наградата „Пушкаш“

Не, скоро няма да спрем да говорим за гола на Кристиано Роналдо.

Португалската суперзвезда отбеляза изумително попадение при победата с 3:0 над Ювентус в първия четвъртфинал от Шампионската лига, като преди това бе открил резултата, а по-късно асистира на Марсело за третия гол, който обезсмисли реванша на „Бернабеу“.

Извънземен. Нереален. Великолепен. Изумителен. Какви ли не квалификации чухме за гола на Роналдо. Но какво бихте казали, ако вратар отбележи подобно попадение?

Може би сте чували за Оскарин Масулуке – вратарят на Барока, който отбеляза невероятен гол със задна ножица в мач срещу Орландо Пайрътс в 96-ата минута в мач от южноафриканското първенство.

Масулуке дори бе номиниран за наградата „Пушкаш“ за най-красив гол на 2016 година, но не успя да се пребори с Оливие Жиру и неговия „скорпион“ за приза.

Въпреки това, Роналдо призна, че е фен на попадението на Масулуке и че е гласувал именно за него.