Многото емоции за сметка на разума провалиха Лудогорец: 5 извода след краха 0:3 от Милан

Милен Стаменов
15.02.2018, 23:47 (обновена 19.02.2018, 09:33)

1 от 6 снимки Назад Напред

Лудогорец - Милан 0:3

Снимка: © Ludogorets.com

Марселиньо не беше на ниво срещу Милан. И други основни фигури не успяха да покажат какво могат, но причините за загубата не са в един или друг конкретен футболист. Вижте пет основни извода, които можем да си направим след загубата...

Край на мечтите. В най-чакания мач на Лудогорец шампионите на България бяха приземени от Милан на своя стадион.

Това 0:3 на „Лудогорец Арена" снощи изглежда като твърде жесток резултат, за който обаче в Лудогорец знаят, че сами са си виновни - признаха го и след мача.

Отборът на Димитър Димитров-Херо започна добре, но не успя да използва предимството си в началото и беше наказан в 45-ата минута с гол с глава на Патрик Кутроне.

През второто полувреме Лудогорец също започна силно и Светослав Дяков нацели гредата с шут от границата на наказателното поле. Но дойде 60-ата минута, когато Козмин Моци блъсна Кутроне в гръб в пеналта и от отсъдената дузпа Рикардо Родригес покачи на 2:0.

Съвсем по вкуса на Милан, мачът замря, а „росонерите" издебнаха своята възможност за трети удар в 92-рата минута, когато Фабио Борини засече центриране отдясно за 3:0 и направи реванша протоколен.

Защо се стигна до тази неприятна развръзка, къде сгреши Лудогорец и толкова ли е силен Милан?

В галерията може да видите пет извода от сблъсъка на българския шампион с гранда на европейския футбол.

Oще: 1/16-финал  анализ  греда  грешки  дженаро гатузо  димитър димитров  димитър димитров-херо  добри страни  дузпа  емоции  ефективност  закопа  изводи  италианци  козмин моци  крах  лига европа  лудогорец  лудогорец арена  марселиньо  милан  обрат  опропасти  орлите  отпадане  патрик кутроне  позитиви  прегоря  приземяване  провалиха  разград  разградчани  разум  реванш  резултат  рикардо родригес  росонерите  светослав дяков  точност  урок  фабио борини  херо  шансове