8 абсурдни факта зад абсурдното 8:4 | webcafe.bg

8 абсурдни факта зад абсурдното 8:4

23.11.2016, 13:43 (обновена 26.11.2016, 08:42)

1 от 5 снимки Назад Напред

бд - легия 8-4

Цели 7 гола паднаха през първите 32 минути, което означаваше, че зрителите на стадиона виждат поне едно попадение средно на 4 минути и половина.

Когато мач в Шампионската лига завърши 8:4, съвсем нормално е да счупи доста рекорди.

12 гола в един двубой е нещо изключително.

Замислете се често цели кръгове в родната Първа футболна лига завършват с по-ниска резултатност. А и не само у нас.

Постижението на Борусия Дортмунд срещи Легия Варшава винаги ще се помни като разгром на сметката на вестфаленци, но все пак е доста абсурдно да се говори, че даден тим е бил разгромен, след като е успял да вкара 4...

Да, поляците отбелязаха 4 попадения, но пък допуснаха 8.

Вижте в галерията 8 абсурдни факта след 8:4 на "Сигнал Идуна Парк".

Oще: борусия дортмунд  голове  легия варшава  попадения  шампионска лига