Байерн довърши Бешикташ в реванша

14.03.2018, 22:11 (обновена 14.03.2018, 22:25)
байерн мюнхен, ювентус, осминафинали, шампионска лига

Тиаго Алкантара откри резултата, а след гола му Байерн нямаше проблеми да вземе и реванша срещу Бешикташ

Байерн Мюнхен не допусна изненади в реванша срещу Бешикташ от 1/8-финалите в Шампионската лига.

Баварците спечелиха с 3:1 гостуването в Турция и с общ резултат 8:1 се класират на 1/4-финал за седма поредна година.

Тиаго Алкантара откри резултата в 18-ата минута, след като беше оставен непокрит при центриране на Мюлер. Веднага след началото на второто полувреме Гьонюл си вкара автогол след центриране на Рафиня и резултатът стана 2:0.

Вагнер Лав отбеляза почетен гол за Бешикташ малко по-късно, но към края за Байерн се разписа и Сандро Вагнер, за да оформи крайното 3:1.

Oще: автогол  баварците  байерн  байерн мюнхен  бешикташ  вагнер лав  довърши  общ резултат  рафиня  реванш  сандро вагнер  тиаго алкантара  турция  шампионска лига