Бетис засили Милан по нанадолнището

Поредният лош резултат задълбочава кризата при "росонерите" Снимка: Getty Images
Поредният лош резултат задълбочава кризата при "росонерите"

Бетис надви Милан с 2:1 на "Сан Сиро" и измести съперника от първото място в група F на Лига Европа.

Поредният лош резултат засилва напрежението върху "росонерите" и Дженаро Гатузо, които преди броени дни загубиха градското дерби с Интер.

Тази вечер резултатът беше открит в 30-ата минута от Антонио Санабрия, който засече отблизо центриране от левия фланг. Бетис дръпна с 2:0 в 54-ата минута след прекрасен шут отдалеч на Джовани Ло Селсо.

В 83-ата минута Патрик Кутроне намали, но Милан завърши мача и с човек по-малко заради директен червен картон на Кастийехо в края.

Бетис повежда в групата със 7 т., а Милан остава втори с 6. Трети е Олимпиакос с 4.