Малките лудогорци с първа точка в ШЛ

01.11.2016, 18:06 (обновена 01.11.2016, 18:08)
лудогорец, базел, младежи

Лудогорец спечели първата си точка в малдежката Шампионска лига

Лудогорец спечели първата си точка в малдежката Шампионска лига. Младите „орли“ направиха 1:1 при домакинството си на Арсенал на стадион „Георги Аспарухов“.

Защитникът Преслав Петров се превърна в герой за българчетата, отбелязвайки изравнителното попадение в 73-тата минута, след като Нелсън Рийс бе открил резултата през първата част.

В края на мача отборът на Арсенал имаше възможности да спечели мача, но Лудогорец удържа точката. Най-големият пропуск за „артилеристите“ направи Биелик седем минути преди края на редовното време.

Така, след изиграване на четвъртия кръг на груповата фаза, младите „орли“ остават последни, но с една спечелена точка, докато Арсенал остава предпоследен с пет.

Довечера, от 21:45 часа на националния стадион "Васил Левски" пък е мачът между мъжките състави на Лудогорец и Арсенал.

Oще: арсенал  групи  групова фаза  лудогорец  младежи  първа точка  шампионска лига