Щом можеш да надхитриш Буфон, значи си готов за битка с най-големите: 4 извода след Юве-Тотнъм

13.02.2018, 23:33 (обновена 16.02.2018, 00:57)

1 от 5 снимки Назад Напред

Ювентус - Тотнъм 2:2

Буфон направи страхотно спасяване срещу Хари Кейн през първото полувреме и имаше още няколко добри намеси, но беше надхитрен от Ериксен за изравнителния гол. Ето няколко извода от крайното 2:2, което остави доста въпроси и за реванша

Ювентус и Тотнъм отговориха на очакванията и предложиха запомнящ се спектакъл в първия 1/8-финал от Шампионската лига.

Зрелищното 2:2 в Торино снощи дойде след два ранни гола на домакините, които Тотнъм успя да навакса. Гонсало Игуаин се разписа на два пъти във 2-ата и 8-ата минута, като второто му попадение дойде от дузпа.

В 35-ата минута хищникът Хари Кейн успя да върне гостите в мача, а в самия край на полувремето Игуаин изпълни втора дузпа, но стреля с всичка сила в горната греда.

През втората част Кристиан Ериксен отбеляза от пряк свободен удар за 2:2 и този резултат обещава реваншът да е не по-малко вълнуващ.

Кои бяха най-интересните моменти на "Алианц Стейдиъм" и какво научихме за двата отбора от видяното снощи?

В галерията са четири основни извода от Ювентус - Тотнъм 2:2.

Oще: 1/8-финал  алианц стейдиъм  анализ  бианконерите  битка  бойци  вратар  герой  гонсало игуаин  грешник  джанлуиджи буфон  дузпа  евротурнири  изводи  изпълнение  колос  кристиан ериксен  легенда  надхитриш  най-големите  намери майстора  опит  пропусната дузпа  първи мач  реванш  спасяване  старата госпожа  торино  тотнъм  турнирен опит  характер  хари кейн  шампионска лига  шпорите  юве  ювентус