Неаполитански сълзи на "Анфийлд" и Ноле с шал на "Мала Маракана": Нещата, които може да сте пропуснали

След гола на Мо Салах камерите показаха гостуващия сектор, в който един от тифозите на "партенопеите" не успяваше да сдържи сълзите си. Навярно бе рано за подобна реакция - все пак имаше още над 50 минути чисто игрово време, но в крайна сметка италианците не се добраха до скъпоценния гол. Вижте в галерията още любопитни неща от вторник.
Новак Джокович на "Мала Маракана"

Световният №1 Новак Джокович сложи шал на Звезда и изгледа на живо мача на белградския гранд срещу Пари Сен Жермен. "Звездашите" загубиха с 1:4, но атмосферата отново бе невероятна, а присъствието на Ноле зареди още повече навиячите.
Дидие Дрогба в Княжеството

Почетен гост имаше и Монако. Легендарният котдивоарец Дидие Дрогба изгледа мача между "монегаските" и Борусия Дортмунд.
Юбилейна победа за Икер Касияс

Легендарният вратар се поздрави с успех №100 в Шампионската лига, след като Порто надделя с 3:2 при гостуването си на Галатасарай. Само Кристиано Роналдо може да се похвали с повече. Както при португалеца, така и при Касияс - голяма част от тези победи са с Реал Мадрид.
Юбилей и за Серхио Бускетс

Вечерта бе паметна и за Серхио Бускетс, който изигра стотния си мач за Барселона в Шампионската лига. Бускетс влезе в началото на второто полувреме при равенството 1:1 с Тотнъм у дома.
Емоционалното завръщане на Хьоведес в Гелзенкирхен

Бенедикт прекара голяма част от кариерата си в Шалке, а във вторник се завърна в Гелзенкирхен като футболист на Локо Москва. 30-годишният играч бе посрещнат топло от запалянковците на "кралскосините".

Хладнокръвното изпълнение и голът на Мохамед Салах бяха видени от целия свят. Египтянинът отново е головата машина на Ливърпул и попадението му направи разликата в двубоя с Наполи. След 1:0 на "Анфийлд" мърсисайдци продължават към осминафиналите на Шампионската лига за сметка на съперника.

Вечерта бе дива, емоционална, щастлива... Както я описа Юрген Клоп след двубоя. Но за над три хиляди по трибуните не бе така. Толкова бяха тифозите на Наполи, които бяха дошли да подкрепят своите, но си тръгнаха разплакани.

Какво ли е било на трибуната им накрая, когато Алисон направи феноменалното си спасяване? Навярно плачещите са били много.

Вижте в галерията още няколко неща от двубоите от Шампионската лига във вторник, които може да сте пропуснали.