Юнайтед вече не е европейски гранд, в Юве се оформя трета версия на Роналдо: 5 извода след дербито в ШЛ

24.10.2018, 01:49 (обновена 26.10.2018, 09:05)

1 от 6 снимки Назад Напред

Манчестър Юнайтед - Ювентус 0:1

Роналдо се завърна на "Олд Трафорд" и триумфира с новия си отбор. Какво ни каза този мач за състоянието на двата тима?

Ювентус постигна комфортна и уверена победа с 1:0 на "Олд Трафорд" срещу Манчестър Юнайтед.

С гол на Пауло Дибала в 17-ата минута "бианконерите" взеха трите точки в група H на Шампионската лига и на практика си осигуриха класиране във фазата на елиминациите.

За Манчестър Юнайтед двубоят беше поредно разочарование по време на този тежък период за Жозе Моуриньо и играчите му, а особено през първото полувреме "червените дяволи" бяха напълно надиграни.

Тогава Юве с лекота контролираше центъра на терена и поставяше противниковата защита под напрежение, докато атакуващите футболисти в червено бяха пълни статисти.

След почивката гостите се прибраха и Юнайтед успя да наложи натиск, но стигна само до една реална опасност - далечен шут на Пол Погба 15 минути преди края, който срещна гредата.

В галерията може да видите 5 основни извода от голямото дерби на вечерта в Шампионската лига.

Oще: анализ  атака  бианконерите  валенсия  версия  второ място  въпрос  греда  група  групова фаза  давид де хеа  дерби  директен съперник  европейски гранд  жозе моуриньо  завръщане  изводи  йънг бойс  класа  контрол  крило  кристиано роналдо  манчестър юнайтед  масимилиано алегри  мениджър  миралем пянич  натиск  олд трафорд  пауло дибала  позиции  пол погба  пряк конкурент  разлика  разочарование  роля  ромелу лукаку  спасявания  старата госпожа  съотношение  точки  халфова линия  центриране  червените дяволи  шампионска лига  юве  ювентус  юнайтед