Клоп беснее: Имаше 500 000 прекъсвания, направиха ни на касапи

"Трябва да разчитаме на "Анфийлд" още веднъж. Ще видим какво ще стане", заяви германецът. Снимка: getty

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп нападна рефера Симон Марчиняк след поражението с 1:2 от ПСЖ, което постави на карта класирането на "червените" за фазата на директните елиминации  в Шампионската лига

Ливърпул се нуждае от победа с 1:0 или успех с два или повече гола срещу Наполи в последния групов кръг на "Анфийлд", за да продължи напред

Голове на Хуан Бернат и Неймар донесоха триумфа на ПСЖ, а Ливърпул успя да вкара само един благодарение на Джеймс Милнър, който бе точен от дузпа.

След двубоя Юрген Клоп изрази гнева си срещу полския рефер, като предяви претенции "за едно-две спорни решения" и постави под съмнение жълтия картон за опасна игра на Верати срещу Джо Гомес, който според него е трябвало да бъде червен.

"Имаше моменти, в които имахме контрол, а при интензивността на първото полувреме те не можеха да се справят и затова опитахме всичко", каза Клоп.

"С едно-две различни решения щяхме да сме по-добре. Имаше едно малко препятствие пред нас с 500 000 прекъсвания през второто полувреме, а съдията не направи нищо. В Англия сме високо в класацията по феърплей, но тази вечер изглеждахме като касапи.

Видях фаула на Верати и уау, как само жълт картон? Трябва да приемем това 1:2, защото много отбори губят в Париж, но е неприятно и трябва да разчитаме на "Анфийлд" още веднъж. Ще видим какво ще стане", завърши той.