Балонът "ПСЖ" се спука оглушително, Емери ще стяга багажа: 5 извода след реванша срещу Реал

07.03.2018, 00:03 (обновена 08.03.2018, 17:15)

1 от 6 снимки Назад Напред

ПСЖ - Реал Мадрид 1:2

С какво ПСЖ разочарова и има ли въобще аргумент Емери да остане начело на отбора - вижте в изводите от мача

Реал Мадрид постигна престижна победа в Париж срещу ПСЖ и с 2:1 на „Парк де Пренс" довърши започнатото преди три седмици на „Бернабеу".

Носителят на трофея от Шампионската лига отстрани съперника с общ резултат 5:2, а най-очакваният сблъсък от 1/8-финалите в надпреварата се оказа не толкова оспорван, колкото прогнозираха някои.

В реванша домакините не показаха, че имат идея как да наваксат пасива от два гола след първия мач и бяха надиграни през по-голямата част от времето.

Кристиано Роналдо откри резултата в началото на второто полувреме с дежурния си гол, а впоследствие Марко Верати беше изгонен за протест срещу съдията и задачата на ПСЖ стана непосилна.

Щастливият изравнителен гол на Единсон Кавани 20 минути преди края нямаше как да обърне мача. Не след дълго Каземиро също вкара с рикошет за крайното 2:1 и реши мача в полза на Реал.

Защо Пари Сен Жермен изглеждаше толкова безпомощно в своя мач на сезона? И способен ли е Реал на трети пореден трофей от Шампионската лига?

Вижте 5 извода от мача в нашата галерия.

Oще: 1/8-финал  анализ  балон  балонът се спука  белия балет  втори жълт картон  дерби  единсон кавани  зинедин зидан  изводи  каземиро  катар  килиан мбапе  клуб  кралете  кралския клуб  кристиано роналдо  марко верати  милиони  нападение  неймар  общ резултат  оглушително  парижани  пари сен жермен  пасив  постъпка  протест  псж  реал  реал мадрид  реванш  рикошет  сблъсък  сезон  селекция  стяга багажа  съперник  треньор  унай емери  шампионска лига