Магията на Роналдо не е оправдание за несъстоятелния Ювентус: 5 извода след Юве - Реал 0:3

04.04.2018, 00:51 (обновена 06.04.2018, 09:04)

1 от 6 снимки Назад Напред

Ювентус - Реал Мадрид 0:3

За задната ножица на Роналдо ще се носят легенди, но всъщност в Юве сами си опропастиха мача и португалецът не може да им е оправдание. Вижте защо в петте извода от мача

Големият сблъсък на четвъртфиналите в Шампионската лига се оказа неособено оспорван. И беше решен още след първия мач.

Реал Мадрид преби Ювентус с 3:0 като гост и отказа шампиона на Италия от всякакви мисли за продължаване напред.

"Старата госпожа" не показа, че има класата да отмъсти на съперника за поражението с 1:4 в миналогодишния финал в Лигата. Тъкмо обратното, стигна се до сходен развой, отново с два гола на Кристиано Роналдо и отново с напълно безпомощен към края на мача Юве, останал и с човек по-малко.

Този път Роналдо откри още в третата минута покрай неориентираната защита в бяло-черно.

През второто полувреме стадионът онемя заради изключителната задна ножица на Роналдо за 2:0, за която ще се говори с десетилетия.

Почти веднага след това Пауло Дибала си изкара втори жълт картон и съвсем довърши Ювентус, а не след дълго Марсело вкара и трети гол във вратата на Буфон.

Може ли някой да спре този Реал в турнира, защо "бианконерите" рухнаха така безславно и кои са поредните рекорди, записани от Роналдо?

Вижте в галерията с 5 извода от Ювентус - Реал Мадрид 0:3.

Oще: алекс сандро  анализ  белия балет  бианконерите  бяло-черно  вина  виновник  гафове  главоболия  глад за успехи  грешки  джанлуиджи буфон  джорджо киелини  задна ножица  защита  зинедин зидан  изводи  иско  кралете  кралския клуб  крах  кристиано роналдо  магия  магьосник  марсело  масимилиано алегри  напрежение  несъстоятелен  опит  оправдание  пауло дибала  поражение  прегоря  провал  реал  реал мадрид  родриго бентанкур  роналдо  смени  старата госпожа  титулярен състав  титуляри  треньорски сблъсък  фиаско  червен картон  четвъртфинал  шампионска лига  юве  ювентус