Защитата на Челси направи хорър шоу навръх Хелоуин: 5 извода след загубата от Рома | webcafe.bg

01.11.2017, 03:35 (обновена 03.11.2017, 09:07)

1 от 6 снимки Назад Напред

Рома - Челси 3:0

В социалните мрежи не спират да се подиграват с Челси най-вече за един момент през второто полувреме, когато и тримата защитници на "сините" тръгнаха да преследват Един Джеко, а той безпроблемно ги заобиколи и изведе непокрития Пероти сам срещу вратаря. Защо Челси изглеждаше по този начин? Вижте отговорите в петте извода от двубоя с Рома

Рома разби неочаквано блед Челси с 3:0 на "Олимпико" и измести английския шампион от първото място в група "C" на Шампионската лига.

Два гола на Стефан Ел Шараауи, първият още преди да е изтекла и една минута игра, донесоха сериозен пасив на "сините" на полувремето.

Челси играеше предимно на контраатака и правеше добри неща в предни позиции, но вратарят Алисон беше на мястото си за Рома, а в защита отборът на Антонио Конте показа твърде големи слабости.

Гостите съвсем се сринаха през второто полувреме и в 63-ата минута Диего Пероти направи 3:0 за Рома, а до края "джалоросите" можеха да вкарат още две-три попадения.

Преди две седмици на "Стамфорд Бридж" Челси отново допусна Рома да вкара три пъти, но се възползва и от своите положения и мачът завърши 3:3. Снощи "сините" отново създадоха ситуации, но лековато ги изпуснаха и така и не успяха да се върнат в мача.

Защо Челси изглеждаше по този начин, къде сгреши Конте и коя е голямата липса в състава, която пречи на шампионите на Англия да се представят както през миналия сезон?

Вижте в галерията пет извода след Рома-Челси 3:0.

Oще: антонио конте  антонио рюдигер  атлетико мадрид  виктор моузес  групата на смъртта  давид луис  джалоросите  диего пероти  загуба  защита  изводи  карабах  комбинации  контузии  криза  манчестър юнайтед  нголо канте  неманя матич  отбрана  продажба  решение  рома  селекция  сесар аспиликуета  сините  стефан ел шараауи  състав  трансфер  фил невил  хелоуин  хорър шоу  челси  шампионска лига