Ливърпул напълни кошницата на Хофе, Спортинг - на Стяуа | webcafe.bg

Ливърпул напълни кошницата на Хофе, Спортинг - на Стяуа

23.08.2017, 22:53 (обновена 24.08.2017, 10:16)
ливърпул - хофенхайм

Ливърпул отстрани Хофенхайм с общ резултат 6:3 и се завръща в Шампионската лига.

Ливърпул вкара 4 и пропусна поне още два пъти по толкова в реванша от плейофите на Шампионската лига срещу Хофенхайм.

След категорично 4:2 на "Анфийлд" и общ резултат 6:3 мърсисайдци се завърнаха в Шампионската лига за първи от три години.

За последно "червените" играха в групите на най-престижния турнир през есента на 2014-а, когато бяха в една група с нашия Лудогорец, Реал Мадрид и Базел.

Точни за Ливърпул бяха Емре Джан в 10-та и 21-та минути, както и Мохамед Салах в 18-та. В 28-та Марк Ут върна едно попадение. В 63-та Роберто Фирмино заби четвъртия гол за домакините, а в 79-та след попадение с глава Сандро Вагнер фиксира крайното 4:2.

Ливърпул излезе със същите 11 футболисти, които започнаха и в първия мач между двата тима преди седмица.

ЦСКА Москва постигна втора победа над Йънг Бойс и след 2:0 на свой терен влиза в групите с общ резултат 3:0.

Спортинг Лисабон разгроми Стяуа с 5:1 в Букурещ и елимининира бившия европейски шампион, след като миналата седмица двата отбора не си вкараха.

Живко Миланов игра цял мач при равенството на АПОЕЛ 0:0 като гост на Славия Прага, което класира кипърците напред след победата с 2:0 в първия двубой.

Копенхаген отпадна от Карабах. Датчаните спечелиха с 2:1 пред своя публика, но напускат ШЛ след 0:1 в първия двубой.

Oще: емре джан  ливърпул  мохамед салах  хофенхайм  шампионска лига