Лудост е да отписваш Реал и Кристиано: 5 извода след Реал-ПСЖ 3:1

14.02.2018, 23:55 (обновена 17.02.2018, 12:50)

1 от 6 снимки Назад Напред

Реал Мадрид - ПСЖ 3:1

Марко Асенсио отново изигра ролята на златна резерва, а Роналдо направи решаващите докосвания, с които да донесе успеха. Вижте пет извода от победата на Реал над ПСЖ

Приключи първата част от голямото дерби в 1/8-финалите на Шампионската лига.

Реал Мадрид удари Пари Сен Жермен с 3:1 като домакин и доказа, че всякакви слухове за смъртта на отбора са силно преувеличени.

Доказа и че в последните години е истински властелин в Шампионската лига, независимо в каква форма се намира.

В изключително оспорван мач, оправдал големите очаквания на феновете, „Белия балет" взе победата с два гола в последните минути, а ПСЖ имаше силни моменти, но отново рухна накрая, както и миналата година на „Камп Ноу" при катастрофата 1:6 срещу Барселона.

Адриен Рабио откри за гостите след асистенция на Неймар, но в самия край на първата част Кристиано Роналдо изравни от дузпа, лековато предизвикана от младия Джовани Ло Селсо.

В 83-ата и 87-ата минути златната резерва Марко Асенсио пусна две решаващи подавания отляво, а Роналдо и Марсело ги оползотвориха, за да дадат добра преднина на Реал преди втория мач на 6 март в Париж.

Как успя Реал да превъзмогне кризата в този мач, какво липсваше на ПСЖ и кои бяха битките, решили срещата?

В галерията може да видите 5 извода от големия сблъсък Реал Мадрид - Пари Сен Жермен 3:1.

Oще: адриен рабио  анализ  асистенция  барселона  белия балет  бернабеу  голове  грешки  двойна смяна  дерби  дузпа  звезди  зинедин зидан  златна резерва  зрелище  изводи  коляно  кралете  кристиано  късмет  лига  лудост  марко асенсио  марсело  накрая  неймар  обрат  отписвайте  отписваш  парижани  пари сен жермен  пречупи  провал  псж  първи мач  реал  реал мадрид  реванш  резерва  рекорди  рунд  сантяго бернабеу  сблъсък  симулации  смяна  треньор  треньорски сблъсък  унай емери  уроци  шампионска лига