Фърги тайм се завърна, няма противодействие на Фелайни: 5 извода след победата на Юнайтед над Юве

08.11.2018, 01:12 (обновена 09.11.2018, 14:29)

1 от 6 снимки Назад Напред

Ювентус - Манчестър Юнайтед 1:2

От Моуриньо и Юнайтед не се очакваха чудеса в този мач, но "червените дяволи" изтръгнаха гръмка победа на стадиона на Ювентус в последните минути. Защо се стигна до обрата?

Манчестър Юнайтед се надигна и взе наглед безнадежден мач със знаменит обрат.

"Червените дяволи" победиха с 2:1 Ювентус в Торино и направиха огромна крачка към едно от първите две места в група H на Шампионската лига.

Юве имаше превес през по-голямата част от времето и заслужено откри резултата в 65-ата минута с ефектен гол на Кристиано Роналдо - негов първи за "бианконерите" в Шампионската лига.

Преди това на два пъти гредите бяха помогнали на Де Хеа, самият вратар няколко пъти показа рефлекса си, а и след като резултатът беше открит, домакините изглеждаха много близо до втори гол. Редица сериозни пропуски, включително на Хуан Куадрадо от няколко метра, попречиха на Ювентус да си реши мача и в края Юнайтед взе своето с две статични положения.

В 86-ата минута Хуан Мата изравни с перфектен пряк свободен удар, а 4 минути по-късно при прострелно центриране на Ашли Йънг се стигна до меле и няколко рикошета пред Шчезни. В крайна сметка топката влетя в мрежата, а попадението беше записано като автогол на Леонардо Бонучи.

Заслужаваше ли Юнайтед успеха, с какво Жозе Моуриньо изненада съперника и какво означава този резултат за двата тима?

Вижте отговорите в галерията с 5 извода от Ювентус - Манчестър Юнайтед 1:2.

Oще: автогол  алексис санчес  анализ  антони марсиал  ашли йънг  бианконерите  виктор линдельоф  греда  давид де хеа  жозе моуриньо  заслужено  изводи  какво научихме  кристиано роналдо  леонардо бонучи  манчестър юнайтед  маруан фелайни  минало  надигра  обрат  победа  позитиви  последни минути  противодействие  разлика  спомени  старата госпожа  тактика  тактически ход  тактическо оръжие  торино  фърги тайм  хуан мата  червените дяволи  шампионска лига  юве  ювентус  юнайтед