Нулев Юнайтед не се събуди и срещу Валенсия

Лукаку на няколко пъти застраши Нето, но до гол не се стигна Снимка: Getty Images
Лукаку на няколко пъти застраши Нето, но до гол не се стигна

Манчестър Юнайтед записа пореден неубедителен резултат и стигна само до 0:0 срещу Валенсия на "Олд Трафорд".

Въпреки усилията си, "червените дяволи" не успяха да стигнат до гол в срещата от група H на Шампионската лига и взеха само точка.

През първото полувреме играта течеше равностойно и без чисти положения пред двете врати. Юнайтед опита да покаже агресия в началото, но Валенсия не се поддаде и противодействаше добре.

През второто полувреме "червените дяволи" се настаниха по-трайно пред вратата на Нето, но до един момент стигаха само до хаотични разбърквания.

После на няколко пъти Ромелу Лукаку застраши Нето, но в единия случай вратарят спаси, после изстрелът на нападателя с глава профуча над вратата. Маркъс Рашфорд от своя страна нацели гредата и така до гол не се стигна.

Юнайтед е на второ място в групата с 4 т., водачът Ювентус има 6, а Валенсия е на трета позиция с 1 т. За отбора на Жозе Моуриньо обаче предстоят два тежки двубоя срещу Юве.