Реал се измъчи и срещу Виктория, но този път победи

Голът на Марсело през втората част се оказа победен Снимка: Getty Images
Голът на Марсело през втората част се оказа победен

Реал Мадрид сложи край на лошата си серия и победи Виктория Пилзен с 2:1 в група G от Шампионската лига.

На "Бернабеу" носителите на трофея взеха задължителните три точки срещу аутсайдера в групата с голове на Бензема и Марсело, но отново не убедиха с играта си.

Първото положение беше за гостите и трябваше Кейлор Навас да предотвратява гола. Веднага след това Карим Бензема засече подаване на Лукас Васкес и Реал поведе с 1:0.

До почивката и двата тима имаха положения, но в 56-ата минута интригата изглеждаше приключила, защото Марсело покачи на 2:0.

Реал нареди няколко пропуска в атака и беше наказан в 79-ата минута, когато Патрик Хрошовски намали на 1:2.

До края "кралете" все пак стигнаха до успеха, макар че Марсело се контузи и се наложи да ги остави с 10 души, тъй като трите смени вече бяха извършени.

В другия мач от групата отборът на Рома, който също се намира в тежка криза, удари с 3:0 ЦСКА Москва на "Олимпико" и събра 6 т. от 3 мача, колкото има и Реал Мадрид.

След водачите е ЦСКА Москва с 4 т. и Виктория с 1.