Гуардиола обърка точно най-важния мач: 5 извода след Ливърпул - Сити 3:0

05.04.2018, 00:24 (обновена 08.04.2018, 19:27)

1 от 6 снимки Назад Напред

Ливърпул - Манчестър Сити 3:0

Салах отново изригна, този път с гол и асистенция в шеметното за домакините първо полувреме. Но има опасност той да пропусне реванша, а Ливърпул никак не изглеждаше добре без него на терена. Вижте повече за тази и още 4 горещи теми около мача на "Анфийлд"...

Ливърпул нанесе шокиращо поражение с 3:0 на Манчестър Сити и взе голяма преднина в английския сблъсък на четвъртфиналите в Шампионската лига.

В шеметно първо полувреме на "Анфийлд" домакините вкараха три гола между 12-ата и 31-вата минута. А можеха да вкарат и още на доста объркания си съперник.

Втората част обаче започна с контузия на решителната фигура в червен екип Мохамед Салах, който се беше отчел с гол и асистенция до този момент. Той излезе принудително, "гражданите" натиснаха, а Ливърпул се защитаваше до края.

Атаките на Сити обаче бяха доста безплодни и те така и не стигнаха до гол на чужд терен, който щеше доста да увеличи шансовете им в реванша.

Така Юрген Клоп записа още един успех над Пеп Гуардиола, а каталунецът и неговите футболисти ще се надяват на почти немислим обрат в ответния мач.

Защо се стигна до толкова категоричен успех на Ливърпул и защо Манчестър Сити не успя да покаже силните си страни в един от най-важните си мачове за сезона?

Вижте отговорите в галерията с 5 извода от Ливърпул - Сити 3:0.

Oще: алекс окслейд-чембърлейн  анфийлд  безидейни  гражданите  давид силва  етихад  защита  звезда  илкай гюндоган  кайл уокър  кевин де бройне  контузия  лерой сане  ливърпул  манчестър сити  мохамед салах  мърсисайдци  най-важния мач  обрат  обърка  пеп гуардиола  полувреме  постижение  преса  разочарование  реванш  садио мане  сити  смени  стил на игра  състав  тактика  титуляри  точен удар  треньор  треньорски грешки  увереност  хеви метъл футбол  шампионска лига  юрген клоп