Докога ще страда Ливърпул от кадровата политика на Клоп? 5 извода след мачовете от Шампионската лига | webcafe.bg

22.11.2017, 01:00 (обновена 24.11.2017, 01:59)

1 от 6 снимки Назад Напред

Севиля - Ливърпул 3:3

Как Ливърпул позволи на Севиля да измъкне точката през второто полувреме? Вижте изводите от този и останалите най-интересни мачове от снощи...

След нова емоционална вечер с много голове и обрати, ситуацията в четири от групите на Шампионската лига започна да се изяснява.

Ливърпул можеше да си осигури класирането, но стигна само до 3:3 срещу Севиля, след като водеше с 3:0 на полувремето. По същото време Тотнъм надви Борусия Дортмунд и си гарантира първата позиция в групата, изпреварвайки носителя на трофея Реал Мадрид.

Наполи ще продължи да мечтае за малко вероятно продължаване напред след 3:0 над Шахтьор, Бешикташ постигна историческото си класиране на 1/8-финалите, Монако се срина напълно и отпада от евротурнирите, а Манчестър Сити не спира методично да трупа победи и когато не блести особено с играта си.

Какво още научихме след изигралите се снощи мачове?

В галерията може да видите пет извода от най-интересните битки в Лигата.

Oще: алберто морено  борусия  борусия дортмунд  грешки  групи  групова фаза  деле али  елиминации  жемерсон  защита  изводи  кадрова политика  класиране  ливърпул  манчестър сити  монако  мърсисайдци  наполи  обрат  провал  първо място  рб лайпциг  реал мадрид  резерви  садио мане  севиля  селекция  сметки  статични положения  страда  тотнъм  фаза  фейенорд  хари кейн  шампионска лига  шахтьор  юрген клоп