Роналдо за шедьовъра: Не очаквах да влезе

04.04.2018, 09:15 (обновена 04.04.2018, 09:22)
Ювентус - Реал 0:3

Кристиано Роналдо приема аплодисментите на публиката на Ювентус след фамозната си задна ножица

Суперзвездата на Реал Мадрид Кристиано Роналдо призна, че не е очаквал задната ножица да влезе. Въпреки това, тя влезе, а "кралете" разбиха с 3:0 Ювентус в първия четвъртфинал между двата тима в Шампионската лига.

Така, реваншът на "Сантяго Бернабеу" след седмица е почти решен, а Роналдо отдаде дължимото не само на двата си гола, но и на представянето на целия отбор.

"Чудесен гол, дори бих казал фантастичен! Шедьовър! Честно казано, не очаквах да влезе, но нека да коментираме мача като цяло, а не едно изпълнение.

Мисля, че този мач беше просто невероятен. Да вкараш три гола срещу Ювентус, който е сред най-добрите отбори в света, е нещо фантастично. Играхме хубаво и това, разбира се, ме прави щастлив.

Важното е, че помогнах на отбора. Вкарах два гола, което е супер, но важното е, че победихме и взехме хубав аванс. Беше една страхотна вечер за всички ни", каза Роналдо след мача.

Кристиано Роналдо увеличи головата си сметка в Шампионската лига на 119, като се превърна в първия футболист, разписвал в 10 поредни мач в най-престижния европейски клубен турнир.

Публиката на Ювентус пък отдаде дължимото на португалеца, аплодирайки го след гола със задна ножица.

Oще: 1/4-финали  2017/18  аплодисменти  задна ножица  кристиано роналдо  публика  реал мадрид  фенове  четвъртфинали  шампионска лига  ювентус