Четирима от Волфсбург в идеалните 11 на 1/4-финалите | webcafe.bg

Четирима от Волфсбург в идеалните 11 на 1/4-финалите

07.04.2016, 15:32 (обновена 12.04.2016, 19:55)

1 от 12 снимки Назад Напред

шампионска лига, четвъртфинали, 2016, идеален отбор, идеални 11

Снимка: © uefa.com

"Вълците" вкараха четирима играчи в идеалната 11-орка...

Волфсбург хвърли бомбата в първите мачове от 1/4-финалната фаза на Шампионската лига, побеждавайки един от фаворитите за европейската корона – Реал (Мадрид) – с 2:0 у дома.

Успехът на „вълците“ вкара четирима техни представители в идеалния отбор на първите сблъсъци от четвъртфиналната фаза на най-престижния европейски клубен турнир.

Въпреки че победи с минималното 1:0 Бенфика у дома, Байерн (Мюнхен) вкара двама в идеалния отбор – колкото има и Манчестър Сити, който стигна до равенство 2:2 в гостуването си на Пари Сен Жермен.

Парижани са с един представител, а изцяло испанското дерби между Барселона и Атлетико (Мадрид) вкара общо двама в идеалната 11-орка – по един футболист и от двата отбора.

Разбираемо, Реал и Бенфика са единствените отбори без хора в отбора. Те са и двата тима, които не успяха дори да отбележат гол в мачовете си.

В галерията може да видите кой попадна в идеалния отбор, събран от официалния сайт на УЕФА.

Oще: 2016  артуро видал  атлетико мадрид  байерн мюнхен  барселона  бенфика  волфсбург  данте  джо харт  диего беналио  идеален отбор  идеални 11  карим бензема  кевин де бройне  луис суарес  лукас ернандес  максимилиан арнолд  манчестър сити  пари сен жермен  псж  реал мадрид  рикардо родригес  тиаго мота  фернандиньо  хуан бернат  четвъртфинали  шампионска лига