Топката сама се мести, когато Роналдо е зад нея (видео) | sportcafe.bg

Топката сама се мести, когато Роналдо е зад нея (видео)

15.02.2018, 13:58 (обновена 16.02.2018, 09:26)

Кристиано Роналдо вкара два гола за победата на Реал Мадрид с 3:1 над Пари Сен Жермен в първия 1/8-финален сблъсък между двата тима в Шампионската лига.

Португалецът изравни за 1:1 в края на първото полувреме, след което даде аванс на "кралете" седем минути преди края, преди Марсело да оформи крайното 3:1 три по-късно.

При първия гол на Роналдо обаче остана съмнение дали голмайстор №1 в историята на Шампионската лига около редовността на дузпата. Топката подскочи леко и изглеждаше сякаш Кристиано я чуква с левия крак, преди да бие с десния.

По правилата, това би било двоен удар, заради който голът нямаше да бъде признат, но повторенията показаха, че топката подскача сама, без да има контакт между нея и Роналдо.

Всеки може да си обясни феномена, както намери за добре. Вижте повече във видеото горе.

Oще: 1/8-финали  2017/18  видео  дузпа  кристиано роналдо  магия  осминафинали  повторение  псж  реал мадрид  топка