Когато и съдията започне да симулира | sportcafe.bg

28.03.2017, 17:06 (обновена 30.03.2017, 09:20)
съдия, симулация

Лиуш Фабиано получи изключително странен червен картон

Изключително любопитен инцидент се случи по време на двубоя между Фламенго и Вашко да Гама в Бразилия.

Нападателят на гостите Луиш Фабиано получи скандален директен червен картон след откровена симулация на съдията.

В 53-тата минута бившият нападател на Севиля събори птотивников футболист в средата на терена и заслужено получи жълт картон.

Луиш Фабиано обаче реагира бурно и се запъти към главния рефер. Още преди да се е случило каквото и да е обаче, съдията се престори, че е ударен с глава от Фабиано и му вдигна директен червен картон.

Логично, нападателят бе бесен от симулацията на съдията, но съотборниците му успяха да го озаптят и в крайна сметка Фабиано напусна терена.

Инцидентът се случи при резултат 1:0 за гостите. Фламенго се възползва по най-добрия начин и обърна с два бързи гола до 63-тата минута, но въпреки че игра с човек по-малко почти цяло второ полувреме, Вашко да Гама стигна до равенството 2:2, благодарение на точно изпълнена дузпа от Нене в последната минута.

Oще: вашко да гама  луиш фабиано  симулация  съдия  фламенго  червен картон