Мхитарян: Най-красивият гол в кариерата ми (видео) | sportcafe.bg

Мхитарян: Най-красивият гол в кариерата ми (видео)

27.12.2016, 09:05 (обновена 27.12.2016, 09:14)
34346

Снимка: © getty

""Първото нещо беше да погледна помощник съдията."

Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Хенрик Мхитарян заяви, че попадението му срещу Съндърланд при победата на „червените дяволи“ с 3:1 е най-красивото в кариерата му.

Арменецът се разписа с изумителен удар от въздуха с пета, а голът бе зачетен, въпреки че се видя, че е реализиран от положение на засада.

"Първото нещо беше да погледна помощник съдията. Видях, че не е вдигнал флага за засада и започнах да се радвам. Очаквах топката пред мен, но в последния момент осъзнах, че аз съм пред нея и затова единственото, което можех да опитам, е да я ритна с пета. И се получи. Това е най-красивият гол в кариерата ми", каза развълнуваният Мхитарян.

Мениджърът на Юнайтед Жозе Моуриньо също не спести похвалите за гола на арменеца и за цялостното му представяне. Халфът влезе на терена като резерва в последните 30 минути и това бяха първите му игрови минути след лечение на контузия.

Oще: английска висша лига  арменец  боксинг дей  видео  гол  жозе моуриньо  красив гол  манчестър юнайтед  олд трафорд  победа  попадеие  съндърланд  хенрих мхитарян  черните котки  шедьовър