Природата зове: Рамос изостави Реал по време на мача, за да отиде по голяма нужда

Рамос проведе бърз диалог със съдията и напусна терена в много напечен момент от мача. После обаче се завърна и Реал успя да стигне до победен гол

Капитанът на Реал Мадрид Серхио Рамос изненадващо остави отбора с човек по-малко за няколко минути по време на снощния мач срещу Ейбар.

В 73-ата минута при резултат 1:1 треньорът Зинедин Зидан вече беше извършил трите си смени, но на Рамос му се наложи да отскочи до съблекалнята, преди да се завърне в игра 5 минути по-късно.

Впоследствие Кристиано Роналдо вкара втория си гол в мача и Реал спечели с 2:1.

Оказа се, че Серхио Рамос е оставил тима си с 10 души, за да мине през тоалетната, а за това призна и Зидан след мача. "Той малко се наака", обясни френският треньор, цитиран от мадридското издание "Ас". Пред официалния сайт на клуба Зидан добави: "Рамос просто отиде до тоалетната, после се завърна и това е всичко, няма друго".

Самият играч спомена специфичната ситуация в съобщение в Instagram след мача: "Природата зове. Навън и след това отново вътре. Презареждане. Отборен гол. Обратно у дома. Да продължаваме така", написа той в социалната мрежа.